Leden

Bij de NVAO zijn de volgende bedrijven aangesloten:
(click op bedrijfslogo om te worden doorgestuurd naar de website van het lid)


ADC ArcheoProjecten

Bezoekadres:

Postadres:
Postbus 1513, 3800 BM Amersfoort

Tel. 033-2998181
info@archeologie.nl


BAAC: archeologie en bouwhistorie

Vestiging ’s-Hertogenbosch
Graaf van Solmsweg 103, 5222 BS ’s-Hertogenbosch
Tel. 073-6136219
Fax 073-6149877
denbosch@baac.nl

Vestiging Deventer
Postbus 2015, 7420 AA Deventer
Tel. 0570-670055
Fax 0570-618430
deventer@baac.nl


Econsultancy

Vestiging Limburg
Rijksweg Noord 39, 6071 KS Swalmen
Tel. 0475-504961
Swalmen@econsultancy.nl

Vestiging Gelderland
Fabriekstraat 19c, 7005 AP Doetinchem
Tel. 0314-365150
doetinchem@econsultancy.nl

Vestiging Brabant
Heinz Moormannstraat 1b, 5831 AS Boxmeer
Tel. 0485-581818
boxmeer@econsultancy.nl

Vestiging Zuid Holland
Max Euwelaan 21-29, 3062 MA Rotterdam
Tel. 010-7640828
rotterdam@econsultancy.nl

Vestiging Overijssel|
Wilhelm Röntgenstraat 7a, 8013 NE Zwolle
Tel. 038-7820540
zwolle@econsultancy.nl


Greenhouse Advies

Huismanstraat 6, 6851 GT Huissen
Tel. 026-2020606
algemeen@greenhouse-advies.nl


RAAP

Hoofdkantoor
bezoekadres:
Leeuwenveldseweg 5b, 1382 LV Weesp

postadres:
Postbus 5069, 1380 GB Weesp

Tel. 0294-491500
raap@raap.nl

Regio Noord
De Kiel 11, 9206 BG Drachten
Tel.: 0512–589140
raapnnl@raap.nl

Regio Oost
Pollaan 48 E-F, 7202 BX Zutphen
Tel. 0575-567876
raaponl@raap.nl

Regio Zuid
De Savornin Lohmanstraat 11, 6004 AM Weert
Tel. 0495-513555
raapznl@raap.nl

Regio West
Le Pooleweg 5, 2314 XT Leiden
Tel. 071–5768118
raapwnl@raap.nl


SOB Research, Instituut voor Archeologisch en Aardkundig Onderzoek

Regio West
Postbus 5060, 3274 ZK Heinenoord
Tel. 0186 – 604 432
sobresearch@wxs.nl

Regio Oost
Voorsterweg 166, 7399 AA Empe
Tel. 0575 – 476 439
j.e.vandenbosch@sobresearch.nl


Synthegra Archeologie B.V.

Hoofdvestiging
Olmenlaan 6a, 3833 AV Leusden
Tel. 088-8181981
info@synthegra.nl

Vestiging Oost
Postbus 164, 7000 AD Doetinchem
Tel. 088-8181981
info@synthegra.nl